Новини політики. 4 березня. Володимиру Путіну слід прийняти рішення про перенесення столиці Російської Федерації з Москви до Сибіру, ​​заявив депутат Верховної Ради “регіонал” Юрій Болдирєв.

Пора переносити столицю з Москви до Сибіру - Болдирєв

«Хочу дати пораду підполковнику ПутінуВолодимир Володимирович, пора переносити столицю з Москви до Сибіру. Свого часу Катерина з Потьомкіним хотіли перенести її в Катеринослав – Дніпропетровськ, не встигли. А зараз ви – переносьте, пора», – сказав депутат.

Болдирєв пояснив, що проект перенесення столиці допоможе знизити градус політичної напруги в РФ, а також ліквідувати китайську загрозу.

«Для того, щоб зупинити китайців і щоб зберегти нинішню РФ», – сказав він.

«Перенесуть столицю – побудують дороги, інфраструктуру, все буде нормально… У нас через Євро-2012 збудували дороги і аеропорти, і там буде», – додав Болдирєв.

«А українську столицю потрібно переносити в Севастополь для того, щоб зняти всі проблеми», – підкреслив депутат.

Нагадаємо, що Болдирєв вже не вперше виступає з гучними географічними ініціативами.

В кінці 2011 року Болдирєв опинився в центрі гучного скандалу після того, як наважився публічно висловити своє ставлення до Західної України.

«Тому я вважаю, Україна стане стійкою країною після того, як позбавиться або заходу, або  сходу. Я за те, щоб вона позбулася Галичини. Якщо прибрати Галичину з моєї країни і залишити справжню Україну – з Донбасом і Кримом, це і буде перша Росія. А там буде Російська Федерація», – сказав депутат.

За матеріалами Цензор.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.