Новини світу. 5 березня. 4 березня ввечері на Манежній площі зібрався багатотисячний мітинг на підтримку Володимира Путіна.

Путін пустив сльзу

В ході мітингу на сцені по черзі виступили: поки ще чинний Президент Дмитро Медведєв і, цілком ймовірно, майбутній Президент Володимир Путін.

Володимир Путін подякував всім своїм прихильникам, які зібралися на Манежній площі. Перші особи країни, Дмитро Медведєв і Володимир Путін, вийшли зі зверненням до організованого на площі 100-тисясному мітингу, відразу ж після пісні групи Любе. Володимир Путін сказав, що чесно переміг і впевнений, що вибори продемонстрували, що ніхто не зможе узурпувати владу в Росії. За всіма федеральним телеканалам крупним планом показали сцену, як Володимир Путін плаче.

Також Путін додав, що минулі вибори в Росії стали справжнім тестом на політичну зрілість і самостійність Росії. Путін подякував усім за те, що проголосували за нього. У своєму зверненні Володимир Путін закликав громадян об’єднатися навколо інтересів народу і Росії, і дати відсіч можливим провокаціям і спробам розвалити державу в Росії.

ВІДЕО

Джерело newsperm.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.