Новини політики. 2 березня. Володимир Путін пояснив, чому він, а не Дмитро Медведєв вирішив балотуватися в президенти – напередодні пізно ввечері російський прем’єр зустрівся з головними редакторами світових ЗМІ.

Путін знає, чому він, а не Мєдвєдєв йде на вибори

«Справа в тому, що протягом усіх цих чотирьох років рейтинг вашого покірного слуги був завжди трішки вище», – саме так Путін пояснив рішення обиратися на третій термін.

За словами політика, він і Дмитро Медведєв домовилися, що хтось із них буде балотуватися в разі позитивних результатів спільної роботи. Рішення обиратися Путін прийняв лише наприкінці минулого року, хоча принципова схема була узгоджена ще чотири роки тому.

Путін запевнив, що в разі обрання він продовжить курс на лібералізацію політичної системи і не буде закручувати гайки. Він також підтвердив, що має намір запропонувати Медведєву посаду прем’єр-міністра. Судячи за повідомленнями агентств редактори західних видань угледіли в цьому ознаки «політичної олігархії», проте кандидат в президенти з цим не погодився.

«Чого тут незвичайного? Ми що когось обдурили, наводимо тінь на тин? Ні, ми вийшли до виборця з цією пропозицією відкрито і чесно, і даємо можливість громадянам країни оцінити, чи згодні вони з цією пропозицією чи ні».

Джерело Эхо Москвы 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.