Новини світу. 7 березня. Володимир Путін не виключає, що на президентських виборах були порушення, але впевнений, що їхній вплив на кінцевий результат обмежився сотими частками відсотка.

Володимир Путін
Путін не сприймає фальсифікацію серйозно

“Є речі, проти яких неможливо нічого сказати. От якщо люди прийшли і проявили свою волю в такому масовому масштабі, то чого б тут не говорили, порушення можливі – напевно, вони були – але вони можуть вплинути на соті відсотки. Ну, на відсоток. Я ще можу собі уявити. Але не більше”, – сказав Путін, відповідаючи на питання журналістів.

У відповідь на прохання прокоментувати заяву Ліги виборців про те, що вона не визнає підсумки виборів, Путін сказав: “Ліга виборців не визнавала їх ще до підсумків. Тому ніякої новизни в цьому немає”.

Ліга виборців в середу поширила меморандум за підсумками виборів.

“Ліга виборців вважає, що вибори, які відбулися 4 березня не були чесними, тому що підрахунок голосів, підведення підсумків супроводжувалися систематичними фальсифікаціями, істотно спотворити результат волевиявлення виборців”, – говориться в документі.

Ліга також заявила, що Путін набрав на президентських виборах лише 53%.

За даними ЦВК, після обробки 100% протоколів Путін набрав 63,60%. На другому місці – лідер КПРФ Геннадій Зюганов (17,18%), на третьому – мільярдер Михайло Прохоров (7,98%), на четвертому – голова ЛДПР Володимир Жириновський (6,22%), на п’ятому – лідер “Справедливої Росії” Сергій Миронов (3,85%).

“Ну, що тут такого? Вони спочатку визнали, сказали, що більше 50% ваш покірний слуга набрав, а тепер подумали, в носі поколупали, і сказали:” ні, мабуть, це буде для нас забагато”, – відзначив Путін.

” У них сім п’ятниць на тижні “, – додав він.

Однак, вважає прем’єр, в будь-якому випадку, досвід спостереження за виборами був однозначно позитивним.

“Я думаю, що для всіх було цікаво спостерігати активність на виборчих дільницях. Коли дільниці відкрилися, навіть наші колеги-спостерігачі, іноземні, вони рот відкрили від того, як і в якій кількості люди приходять на дільниці”, – сказав він, нагадавши, що, наприклад, на Чукотці черги вишикувалися.

У відповідь на зауваження одного з журналістів, чи не було це показником порушень – так званої “каруселі”, привозу людей автобусами до ділянками, Путін сказав:

“Сорок п’ять мільйонів чоловік автобусом не привезеш. Є речі, проти яких сперечатися неможливо”, – підкреслив він.

Джерело РИА Новости 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.