Новини України. 9 березня. Автомобілі, придбані в лютому Генеральною прокуратурою України за 3,57 млн грн., виявилися седанами «Toyota Camry».

Прокуратура купила 8 Toyota Camry

Вартість одного авто склала 446 тис. грн., або майже $ 56 тис. за курсом Нацбанку. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Придбано 8 автомобілів. Згідно з технічним завданням, автомобілі повинні бути в самій розкішній комплектації «premium» зі шкіряним салоном і мати двигун об’ємом 3,5 літра, який є найбільшим для цієї марки авто.

На момент публікації новини конкурсна документація щодо придбаних автомобілів на сайті «ВГЗ» була відсутня. Після звернення народного депутата Віктора Матчука до ГПУ з вимогою надати відсутні документи, ГПУ повідомила, що вся документація була опублікована відповідно до вимог закону про державні закупівлі. Відразу після цього документація з’явилася на сайті «ВГЗ».

Раніше прем’єр-міністр Микола Азаров заявив, що уряд забороняє чиновникам купувати дорогі автомобілі, а хто продовжить подібні закупівлі, буде звільнений.

Джерело Комментарии

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.