Новини шоубізу. 28 березня. Продюсер і співвласник Velvet Music Ліана Меладзе (сестра братів Меладзе) хоче отримати права на сценічне ім’я та прізвище відомої співачки Віри Брежнєвої.

Просто Вєра

Вона подала заявку на реєстрацію товарного знака Вєра Брежнєва. Якщо Роспатент його зареєструє, то Ліана Меладзе отримає право розпоряджатися ім’ям зірки на свій розсуд. Юристи переконані, що так продюсер хоче утримати співачку в себе і намагається придбати додаткові важелі управління не музичною діяльністю підопічної.

“Багато організаційних та художніх функцій, пов’язаних із залученням фінансування, вибором сценічного образу, підбором і створенням репертуару, позиціонуванням в музичному середовищі, вибором маркетингової стратегії здійснює саме продюсер. І оскільки вкладення в розкручування можуть бути значні, продюсери звертають увагу і на такий актив, як ім’я або псевдонім артиста, адже саме з ними асоціюється конкретна людина, а значить, і все, що вона робить”, – каже юрист Віктор Пастернак.

Вєра Брежнєва – це сценічний псевдонім російської співачки українського походження Вєри Кіперман (в дівоцтві Галушка). Естрадне ім’я для зірки придумав колишній продюсер групи ВІА Гра Дмитро Костюк, де Брежнєва починала кар’єру.

Приводом нібито послужило те, що Вєра Галушка і генсек Леонід Брежнєв – уродженці українського міста Дніпродзержинськ. Проте в отриманні патенту на словосполучення Вєра Брежнєва зацікавлений не його автор, а новий продюсер виконавиці, яка виступає тепер вже сольно – Ліана Меладзе.

За матеріалами newsmusic.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.