Новини технологій. 19 березня. Росіянин Роман Андрєєв посів перше місце в міжнародному конкурсі програмістів Facebook Hacker Cup, який проводить соцмережа Facebook.

Росіянин знову здобув перемогу у конкурсі від Facebook

За даними Xakep.ru, Андрєєву 18 років і він навчається в Санкт-Петербурзькому державному університеті (СПбДУ).

За перемогу Андрєєв отримав від організаторів Facebook Hacker Cup конкурсу кубок, на якому вигравірувано його ім’я, і п’ять тисяч доларів США. Призи за друге і третє місця, які посіли американець і китаєць, склали дві тисячі і тисячу доларів відповідно.

У фінальному раунді конкурсу учасникам запропонували три завдання. Для їх вирішення можна було задіяти будь-яку мову програмування. На результат впливали не тільки правильність відповідей, а й швидкість. На виконання завдань відводилося 3 години.

Учасникам вдалося вирішити тільки одну задачу. Переможець Роман Андрєєв зробив це за 1 годину 4 хвилини – всього на одну хвилину швидше, ніж  Томек Чайка (Tomek Czajka) із США, який посів друге місце.

Фінал конкурсу пройшов у ніч з 17 на 18 березня за московським часом в штаб-квартирі Facebook в місті Менло-Парк, штат Каліфорнія. Йому передували чотири заочних раунду, в яких програмісти брали участь через інтернет.

З 8000 чоловік, які подали заявку на участь в Facebook Hacker Cup, до фіналу дійшли 25. Соцмережа Facebook оплатила їм дорогу до Каліфорнії, де проходив останній раунд. У фіналі взяли участь програмісти з Росії, України, Німеччини, Китаю, Польщі, США, Тайваню, Південної Кореї і Японії.

У 2012 році Facebook Hacker Cup проводився вдруге. У першому конкурсі, що пройшов у березні 2011 року, перемогу також здобув росіянин – випускник мехмату МГУ Петро Митричев.

Джерело Лента.ру 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.