Новини світу. 7 березня. Молодший син наслідного британського принца зумів випередити в забігу на 30 метрів рекордсмена світу зі спринтерського бігу Усейна Болта.

Принц Гаррі переміг чемпіона

Той запропонував провести новий забіг під час Олімпіади 2012 в Лондоні.

Молодший син наслідного британського принца зумів випередити в забігу на 30 метрів рекордсмена світу з спринтерському бігу Усейна Болта. Забіг було організовано в столиці Ямайки.

Розуміючи, що в рівній боротьбі йому не випередити рекордсмена, принц вирішив піти на хитрість. Перед забігом Болт став давати Гаррі поради. Бачачи, що спортсмен захопився обговоренням техніки бігу на короткі дистанції, Гаррі стартував.

Болт, не чекав такого розвитку подій, не зміг наздогнати принца і програв забіг. Гаррі після фінішу досить бурхливо відсвяткував сумнівну перемогу над грізним суперником.

Пізніше суперники провели ще один забіг, в якому обійшлося без фальстарту. Однак принц знову обігнав чемпіона, який просто йому піддався.

Спортсмен з гумором сприйняв витівку Гаррі: «Гаррі – чудовий хлопець, ми чудово повеселилися».

Він запропонував провести новий забіг під час Олімпіади 2012 в Лондоні, проте третій в черзі спадкоємець британського престолу, явно не бажаючи давати привід для реваншу, відповів, що в цей час буде дуже зайнятий.

Принц назвав великою честю знайомство з відомим атлетом:

«Він неперевершений спортсмен, але не хизується цим. Коли підходиш до таких іменитих людей, думаєш, що буде якась напруга в спілкуванні. Але він зовсім не такий – просто сміявся, не соромлячись. Ця зустріч була величезним задоволенням для мене».

Джерело vlasti.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.