Новини України. 4 березня. Прихильники Юлії Тимошенко закликають небайдужих українців писати екс-прем’єр-міністру листа в Качанівську колонію з привітаннями до 8 березня.

Юлія Тимошенко
Тимошенко можна написати листа

Відповідне звернення розміщене на сторінці представництва Тимошенко в Facebook.

У ньому прихильники екс-прем’єра дають поштову адресу колонії, де міститься лідер «Батьківщини»: 61124, Харків, провулок Вишневий, 16, Качанівська виправна колонія № 54.

Як наголошується в повідомленні, «згідно з українським законом листи, направлені за цією адресою, повинні бути доставлені Юлії Тимошенко».

«У неї немає Інтернету, навіть її дочка не може з нею вільно спілкуватися. Сьогодні звичайна паперова пошта – це один з небагатьох способів, як вона може відчути ту підтримку, яка йде від України і світу», – наголошується в зверненні.

«Напиши їй листа, з якого ця мужня жінка дізнається, що в битві з беззаконням вона не одна, що насправді десятки мільйонів українців вірять у зміни, що в усьому світі приклад Юлі надихає всіх, хто готовий кинути виклик несправедливості. Нехай кожна буква, кожне слово в наших листах додадуть їй сил і твердості духу!», – Закликають прихильники  Тимошенко.

Джерело НБН 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.