Новини України. 19 березня. Президент України Віктор Янукович наполягає на повному і безумовному виконанні чинного законодавства при виплаті соціальної допомоги на дітей.

юрій павленко
Юрій Павленко передав слова Януковича

Про це заявив Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко.

«Президент вимагає від Кабінету Міністрів України, органів центральної і місцевої влади, відповідальних посадових осіб забезпечити своєчасне і в повному, передбаченому законодавством обсязі фінансування всіх витрат, пов’язаних з виплатами на дітей», – сказав Павленко.

За його словами, поки що мають місце порушення, пов’язані з вимаганням у батьків непередбачених законодавством документів, затягуванням в оформленні паперів, проведенням додаткових перевірок, які не передбачені жодним нормативним актом.

Уповноважений Президента також відзначив, що глава держави ставить перед урядом завдання врегулювати питання виплати допомоги при народженні дитини батькам, які тимчасово перебувають за межами України і народили там свою дитину, а також жінкам, засудженим до покарання у місцях позбавлення волі, діти яких перебувають у дитячих будинках при колоніях.

Джерело  golosua.com 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.