Новини здоров’я. 22 березня. Впевненість жінки в собі залежить не тільки від її розуму, характеру і вміння триматися, але і від того, який на ній бюстгальтер, вважають експерти з Великобританії.

Поведінка жінок змінюється в залежності від того, яка на них білизна

Щоб відчути себе на 75% більш впевненою в собі, жінці слід надіти ліфчик, максимально піднімає її груди.

Вчені, що прийшли до такого висновку, закликають жінок відмовлятися від непотрібних їм пластичних операцій зі збільшення грудей, і піднімати свою самооцінку більш безболісними, дешевими і природними способами.

В ході експерименту вчені з університету Манчестера аналізували відеоролики за участю жінок у віці 20-55 років у різних ситуаціях. При цьому учасниці були одягнені або в свій звичайний бюстгальтер, або в більш сексуальну білизну, що піднімає груди.

Дослідники звертали увагу на зміни в поведінці жінок, пов’язані з самооцінкою. В результаті виявилося, що високо підняті груди змушує жінок посміхатися на 73% частіше, що є складовою впевненості в собі. Також, жінки в сексуальній білизні на 41% рідше уникають прямих поглядів і візуального контакту, а кількість рухів, що вказують на низьку самооцінку, знижується на 64%.

«Ми були здивовані, наскільки поведінка жінок змінюється в залежності від того, яка на них білизна. Бюстгальтер, що піднімає груди, вселяє в жінку впевненість в собі, що, в свою чергу, допомагає їй на роботі і в особистому житті», – відзначили дослідники, сподіваючись, що їхні висновки зупинять багатьох жінок від надто радикальних рішень, які змушують їх ризикувати своїм здоров’ям.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.