Новини України. 2 березня. Посол Данії в Україні Мікаель Борг-Хансен отримує листи від депутатів датського парламенту, обурених жорстким поводженням з тваринами в Україні.

Мікаель Борг-Хансен

Про це він розповів в інтерв’ю Українській правді.

Дипломат зазначив, що посольство отримує листи з приводу знищення бездомних собак в Україні.

“Це більше стосується наших нідерландських колег. У їх парламенті є партія, яка займається правами собак і в цілому тварин. Ми теж отримували такі листи від депутатів. Але частіше депутати пишуть через справу Юлії Тимошенко”, – додав Борг-Хансен.

“Якщо в Україні є проблема бездомних собак, то треба гуманно ставитися до тварин, не користуватися отрутою, а стерилізувати або вбивати їх швидко гуманним способом”, – вважає він.

Посол також здивувався кількості дорогих машин в Україні.

Він зазначив, що в Данії “депутати люблять показати, які вони демократи”, і приїжджають в парламент на велосипедах.

“Якщо вони хочуть мати машину, то зобов’язані нарівні з усіма платити дуже високий податок на автомобіль. Чи є взагалі машини “Бентлі” в Королівстві Данія? Я не думаю. Для мене було шоком побачити на вулицях Києва ті ж машини, що і в Челсі. Я жив і працював у найбагатшому кварталі Лондона, я був там найбіднішою людиною і бачив там ті ж машини, що і тут, де така бідність серед населення! Як це може бути”, – уточнює Борг-Хансен.

На думку дипломата “це означає, що люди взагалі не платять податків”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.