Новини України. 7 березня. У Каневі працівники центрального поштового відділення відмовлялися приймати вітальні телеграми для екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко.

Юлія Тимошенко
Влада цензурить пошту Тимошенко

Як повідомили в прес-службі ВО «Батьківщина», партійці вирішили привітати лідера партії Юлію Тимошенко зі святом, але коли написали текст і адресу поздоровлення, співробітники відділення відмовилися його приймати.

Під час довгих і емоційних переговорів поштовиків з партійцями, перші в результаті зв’язалися з Черкасами і дозволили прийняти послання, проте погодилися лише на телеграми без повідомлення.

«Це є справжнім проявом тоталітаризму, коли обмежується право людини на спілкування, адже я не думаю, що така поведінка працівників пошти є самодіяльністю окремих керівників на місцях. Уявляєте, як влада боїться ув’язненої Юлії Тимошенко, що навіть її пошту цензурить», – прокоментував ситуацію голова Черкаської обласної «Батьківщини» Анатолій Бондаренко.

За його словами, проблеми з відправкою телеграм Тимошенко виникли й у партійців з інших районів області.

Як повідомлялося, обласні організації ВО «Батьківщина» висловили бажання привітати Тимошенко листівками, телеграмами і квітами.

Джерело Комментарии

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.