Новини здоров’я. 12 березня. Експерти вважають, що інтернет сприяє розвитку секс-залежності – адже він дозволяє людям отримати моментальний доступ до «порно на будь-який смак і колір».

Деякі сексоголіки проводять в інтернеті за переглядом порнографії по 8 годин за ніч

Відповідно до одного з досліджень, серед людей, які коли-небудь користувалися комп’ютером в інтимних цілях, 1% виявилися патологічно залежними від «кіберсексу».

Це означає, що вони проводять за переглядом порно-матеріалів та іншими видами секс-діяльності в інтернеті мінімум 11 годин на тиждень. Найчастіше це відбувається з чоловіками. Жінки більш схильні дивитися порнографію разом зі своїми партнерами, і це не робить негативного впливу на їх інтимне життя.

Деякі сексоголіки визнають, що проводять в інтернеті за переглядом порнографії по 8 годин за ніч. На думку експертів, основним параметром оцінки ступеня залежності від кіберсексу є не час, що проводиться за переглядом відвертих матеріалів, а те, як це позначається на відносинах з партнерами та оточуючими.

Як показало дослідження італійських вчених, в деяких випадках комп’ютерна сексоманія може стати причиною розвитку «сексуальної анорексії» – набору комплексів і страхів з приводу сексу в реальному житті.

Перегляд порнографії негативно відбивається на стосунках у ліжку, оскільки людині потрібно все більше і більше візуальних стимулів для того, щоб збудитися. Для особливо завзятих порноманів звичайний секс не є настільки задовільним, як перегляд порнографії.

Коли один з партнерів починає приховувати від другого свою пристрасть до порнографії, ховаючись в туалеті і обманюючи, це не може не позначитися на відносинах. У США порноманія все частіше стає причиною розлучень.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.