Новини світу. 25 березня. Відео. Представники білоруської опозиції та громада країни зібралися біля будівлі президії Національної академії наук і почали хода, приурочене до 94-ї річниці проголошення Білоруської народної республіки.

1,5 тисячі осіб прийшли на мітинг в "День волі" у Мінську

За неофіційними даними, в марші беруть участь близько 1,5 тисяч осіб, в той час як в мінській міліції порахували 400-420 чоловік. Серед учасників ходи лідери низки опозиційних партій, громадських організацій, правозахисники. Учасники заходу тримають в руках біло-червоно-білі прапори громадянської компанії “Європейська Білорусь”.

На початку цього тижня Мінміськвиконком дозволив провести акцію, приурочену до річниці утворення Білоруської народної республіки, і погодив маршрут ходу. У кінцевій точці маршруту заплановано проведення мітингу.

Заявляється чисельність учасників – до тисячі осіб. При цьому організатори зобов’язуються вжити заходів щодо забезпечення порядку і безпеки за час акції, гарантують у разі необхідності забезпечення медобслуговування і прибирання території після закінчення мітингу.

ВІДЕО

За матеріалами газета.ру, Радіо Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.