Новини світу. 26 березня. Поліція вважає “стрілка з Тулузи” психопатом, оскільки незадовго до смерті він зізнався, що отримує задоволення від смерті людей.

Мухамед Мера отримував задоволення від вбивств

Екстреміст Мухамед Мера, який розстріляв семеро людей на півдні Франції, під час переговорів з поліцією не показав каяття і навіть стверджував, що шкодує через те, що приїхав до школи занадто пізно і не зміг вбити більше євреїв.

Записи переговорів терориста з силовиками просочилися в пресу: Мера хвалився, що вбивства доставили йому “нескінченне задоволення”.

“Тулузький стрілок” сказав, що він не збирався ставати терористом-смертником, а просто хотів “бачити, відчувати і знімати жертв” за допомогою закріпленої на грудях відеокамери.

Під час переговорів він повідомив, що, раз вже так все склалося, хоче “мати честь померти зі зброєю в руках, як моджахеди”.

“Він хотів отримати популярність, грати зоряну роль. Він відчував нарцистичну необхідність бути важливим”, – повідомив поліцейський експерт.

Екстреміст розповів, що не проходив навчання в колективних таборах в Пакистані, а отримав “індивідуальну підготовку” з “приватним інструктором”, який замовив теракти в Парижі.

Мухамеда Мера вбили 22 березня в перестрілці з французькою поліцією в Тулузі. Він взяв на себе відповідальність за загибель трьох військовослужбовців, рабина і трьох дітей в Тулузі і Монтобане.

За матеріалами life news

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.