Новини політики. 19 березня. На даному етапі рано говорити щодо того, хто може замінити на посту прем’єр-міністра Миколу Азарова.

Тігіпко неодноразово заявляв, що не проти зробити кар'єру в Партії регіонів

Таку думку висловив глава Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко. За словами політолога, злиття Партії регіонів і «Сильної України» було неминуче.

«Злиття «Сильної України» і Партії регіонів було неминучим. Раз вже заявили – треба виконувати. Почасти це було зроблено, щоб пройти в парламент на осінніх виборах. Надбавка до рейтингу хоч незначна, потрібна. Сергій Тігіпко неодноразово заявляв, що не проти зробити кар’єру в Партії регіонів – стати її лідером. Але тут можливі варіанти», – сказав він.

Також Фесенко повідомив про те, що поки що рано говорити про те, хто може замінити Миколу Азарова на посту прем’єра.

«Про наступників Азарова говорити рано, українська політика дуже мінлива. Бувало чимало ситуацій, коли хтось різко злітав, а потім також різко падав. У Сергія Тігіпка бували такі повороти в житті», – зазначив він.

Як повідомлялося, на минулому з’їзді Партії регіонів, який відбувся 17 березня, було оголошено про об’єднання з партією «Сильна Україна». У свою чергу, Сергій Тігіпко був обраний заступником голови політичної сили.

За матеріалами НБН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.