Новини України. 7 березня. Прем’єра Миколи Азарова сьогодні зажадали звільнити за незнання мови, а він поскаржився, що його і президента просять возити дрова.

Небувала щедрість від уряду

Президент Віктор Янукович наказав підвищити зарплати і пенсії, видавати кредити під 2%, а також зробити перереєстрацію авто за 1:00.

Сьогодні ж дочка екс-прем’єра Юлії Тимошенко Євгенія, а також дружини Валерія Іващенка та Юрія Луценка закликали президента зустрітися з ними.

У той же час генпрокурор Віктор Пшонка заявив, що готовий вивезти Леді Ю з колонії на лікування.

Віталій Шведов, житель Лисичанська Луганської області, через суд зажадав звільнення прем’єра через незнання української мови. У той же час сам прем’єр сьогодні заявив, що, на його думку, в країні працює тільки він і президент.

«На жаль, ми маємо парадокс: місцева влада, яка найближче стоїть до людей, знаходяться найчастіше далеко від потреб наших людей. Якщо подивитися на звернення call-центрів, пошту Секретаріату президента, то таке відчуття, що крім президента і уряду більше органів влади немає. Чому президента і прем’єр-міністра просять привезти дрова? Чому люди повинні звертатися до прем’єр-міністра або президента, щоб вивезли сміття, включили опалення?», – обурився він. Азаров також просить місцеву владу максимально спростити роботу з бізнесом, дозвільною документацією.

Німецькі лікарі сьогодні зустрілися з генпрокурором Віктором Пшонкою. На зустрічі також були присутні віце-прем’єр – міністр охорони здоров’я Раїса Богатирьова, заступник генпрокурора Анатолій Пришко та перший заступник міністра закордонних справ України Руслан Демченко. З німецької сторони в заході взяли участь посол Німеччини в Україні Ганс-Юрген Гаймзет, професор Карл Макс Айнгойпль, професор Норберт Гааса, а також співробітник Федерального відомства канцлера Йоахім Бертель.

Професор Айнгойпль повідомив, що вони мають намір передати і обговорити з українськими колегами остаточні висновки щодо стану здоров’я Тимошенко, а також узгодити рекомендації з подальшої реабілітації та лікування пацієнтки. У свою чергу, Богатирьова заявила, що діагноз німецьких лікарів фактично підтвердив висновки, які до цього були зроблені українськими медиками. Вона також зазначила, що всі рекомендації фахівців щодо терапевтичного лікування пацієнтки будуть враховані. Пшонка же пообіцяв, що влада надалі буде всіляко сприяти тому, щоб Юлія Тимошенко отримувала необхідне лікування, в разі необхідності – і за межами Качанівській колонії.

Сьогодні вдень дочка екс-прем’єра Євгенія Тимошенко, а також дружина Юрія Луценка Ірина та дружина Валерія Іващенка Валентина зібрали прес-конференцію, на якій зажадали зустрічі з Януковичем. Вони хочуть почути від нього відповідь на питання, як довго триватимуть політрепресії проти їхніх близьких. Також Євгенія Тимошенко розповіла про те, що її матері не стає краще, крім того, за нею цілодобово ведеться відеоспостереження, і в камері не вимикається світло.
За словами дочки Тимошенко, її мати не встає з ліжка, а бачитися з нею досить складно, так як в колонії постійно придумують приводи не пустити близьких до екс-прем’єра на побачення. При цьому Євгенія зазначає, що її двічі обшукують з голови до ніг, перш ніж пустити до Леді Ю. Також Тимошенко, Іващенко і Луценко вимагають звільнити їх близьких і негайно надати їм необхідну медичну допомогу.

Президент сьогодні доручив Кабміну до кінця 2012 року забезпечити всіх інвалідів протезами і інвалідними кріслами. Також він заявив, що влада повинна потурбуватися створенням нових робочих місць. Крім того, Янукович пообіцяв іпотек на 10-15 років зі ставкою 2-3% річних вже з травня, а також доручив уряду перерахувати пенсії і з травня підвищити їх мінімум на 100 гривень. Президент, крім іншого, ініціює збільшення виплати за вислугу років військовослужбовцям на 165 гривень в місяць, і на 30-50% – виплати учасникам війни.
За його словами, також необхідно також удвічі збільшити одноразову допомогу до Дня перемоги інвалідам війни до 1720-2200 гривень. За його словами, пенсії для військовослужбовців буде підвищено, починаючи з 1 липня цього року. Президент піддав різкій критиці і існуючу процедуру перереєстрації власників автомобіля при його перепродажу, поставивши завдання скоротити терміни такої перереєстрації до 1:00, а також знизити вартість цієї процедури.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.