Новини політики. 26 березня. Петро Порошенко зайняв пост міністра економіки з умовою надання йому можливості брати участь у парламентських виборах.

Петро Порошенко
Порошенко збирається брати участь у парламентських виборах - Фесенко

Таку думку висловив директор Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко.

На питання, чи збирається Порошенко брати участь в парламентських виборах восени поточного року, політолог відповів: «Порошенко, я думаю, збирається брати участь у парламентських виборах по одномандатному округу у Вінницькій області. І я думаю, що якраз це обумовлювалося – можливість участі у виборах під час переговорів щодо очолення ним Міністерства економічного розвитку».

За словами Фесенка, перед Порошенком може виникнути проблема, яка полягає в тому, що для того, щоб приймати участь у виборчій кампанії, необхідно кілька разів з’являтися в окрузі, щоб проводити роботу з виборцями. А на посту міністра об’єктивно не завжди така можливість буде надаватися.

«Тому, швидше за все, йому доведеться взяти відпустку для того, щоб не було проблем суміщення посади міністра економічного розвитку і роботи в окрузі. Це серйозна проблема», – зазначив Фесенко.

За матеріалами НБН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.