Новини здоров’я. 12 березня. Якщо ви страждаєте від хронічної печії, вам слід хвилюватися не тільки з приводу свого стравоходу.

Хоча зуби з часом сточуються у всіх людей, печія значно прискорює цей процес

Як показало нове дослідження, печія сильно псує зуби через підвищену кислотність у роті.

Робота, в ході якої вчені з університету Теннесі, США, спостерігали за пацієнтами протягом шести місяців, показав, що у людей з печією сильно псуються зуби: на них тоншає емаль, вони стають дрібними, гострими і дірявими. Хоча зуби з часом сточуються у всіх людей, печія значно прискорює цей процес.

«Печія мучить величезну кількість людей, і ми повинні донести до них, що їх хвороба загрожує проблемами із зубами. Зубні лікарі давно знають про це, але звичайні люди, судячи з усього, не мають поняття про цей зв’язок», – відзначають дослідники.

Печія виникає в результаті потрапляння вмісту шлунку, в тому числі і соляної кислоти, в стравохід і в ротову порожнину, і характеризується печінням і болями в області грудей. Кислота шлунка досить сильна, щоб роз’їдати поверхню зубів і розм’якшувати їх. Дуже часто кислотне пошкодження зубів нагадує звичайне стирання або сточування в результаті жування.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.