Новини політики. 17 березня. Прем’єр Микола Азаров вважає суб’єктивною оцінкою зміну прогнозу довгострокових суверенних рейтингів України агентством S&P.

Азаров каже, що вся робота в Україні визначена

Про це він написав на своїй сторінці в мережі Facebook, коментуючи той факт, що агентство знизило рейтинг України.

“Міжнародне рейтингове агентство виставляло перед кризою 2008 р. дуже високі рейтинги багатьом фінансовим установам і країнам, які згодом збанкрутували”, – пише Азаров.

“Після цього почалася, на мій погляд, перестраховка з боку рейтингових агентств, і в даний час багатьма рейтинговими агентствами знижені оцінки по таким країнам, як Австрія, Франція, Великобританія”, – зазначив він.

“Та практично по всіх, в тому числі і по Україні. Для зниження рейтингу України немає жодних об’єктивних підстав”, – запевнив прем’єр.

“Перше: в січні був профіцит бюджету Ми маємо позитивні оцінки зростання економіки. Співвідношення боргу до ВВП знижується і знаходиться на набагато нижчих відмітках, ніж для більшості європейських країн. Україна стабільно розраховується за всіма своїми зовнішніми і внутрішніми зобов’язаннями”, – уточнив Азаров.

“А що стосується невизначеності роботи з МВФ і Газпромом, то і тут ніякої невизначеності немає. У нас є програми співпраці з МВФ, а також є діючий контракт з Газпромом, який ми виконуємо”, – зазначив він.

“Тому, на мій погляд, це оцінка суб’єктивна, і, до речі, мою думку розділяють практично всі керівники урядів, яким довелося мати справу з переглядом таких оцінок”, – підсумував прем’єр.

Джерело Українська правда 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.