Новини політики. 5 березня. Опозиційні сили наполягають на публічній зустрічі з президентом Віктором Януковичем без залучення провладних фракцій.

Опозиція хоче зустрічі з президентом

Про це йдеться в спільній заяві лідерів фракцій “НУ-НС” Миколи Мартиненка та “БЮТ-Батьківщина” Андрія Кожем’якіна, повідомляє прес-служба фракції “НУ-НС”.

“Після наших публічних звернень прес-служба президента повідомила про його намір провести зустріч на початку наступного тижня. Однак президентська адміністрація вирішила змінити формат і “заговорити”, нівелювати гострі та неприємні для Януковича питання”, – нагадують опозиціонери.

“А це – знищення демократії, політичні переслідування, невиконання резолюції Парламентської Асамблеї Ради Європи, соціально-економічні провали влади”, – йдеться в повідомленні.

За словами прес-служби, у опозиції є чіткі пропозиції і законодавчий пакет першочергових кроків для виправлення ситуації.

“Якщо президент має волю до відвертої і відкритої розмови з опозицією, якщо він не буде ховатися за спини своїх союзників, тоді ми підтверджуємо свою готовність до негайної зустрічі”, – заявляють опозиціонери.

Об’єднана опозиція готова делегувати своїх представників в будь-який момент і хотіла би бачити з іншого боку саме президента, “який сконцентрував у своїх руках всю владу”.

За словами опозиціонерів, якщо Янукович наполягатиме на форматі “всі фракції”, то це означатиме лише одне – його небажання навіть спілкуватися з опозицією, яка представляє значну частину суспільства.

Опозиція категорично проти того, щоб долучати до зустрічі з президентом провладні фракції.

За їх словами, парламентська більшість є суто технічним виконавцем волі президента і голосує як скажуть.

“Ми не хочемо, щоб важлива розмова про майбутнє країни перетворилась на фарс, який країна регулярно бачить у Верховній Раді у виконанні провладних депутатських фракцій”, – наголошують Мартиненко та Кожем’якін.

За матеріалами Українська правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.