Новини світу. 4 березня. У Росії почалося голосування на президентських виборах.

Хто за кого в Росії

Нижче наведені коментарі виборців, опитаних в день голосування в різних регіонах Росії, пише Reuters.

Літній чоловік, Владивосток:

“Я голосував за радянську владу… За Путіна. Він нам пенсії підвищує, а Зюганов тільки обіцяє”.

Катерина, студентка з Єкатеринбурга, 22 роки:

“Завжди голосувала за Жириновського, але після того, як він назвав жителів Уралу тупими і дебілами – більше ніколи… Проголосую за багатого і холостого Прохорова, він одружитися пообіцяв на благо Росії”.

Пенсіонер з Єкатеринбурга Петро Кирилов, 74 роки:

“За нашу партію, за Зюганова голосував. Я в комуністичній партії перебуваю вже майже півстоліття і переконань своїх не міняю. Ось онука попросив допомогти дійти до виборчої дільниці”.

Олександр, водій тролейбуса з Єкатеринбурга, 40 років:

“На вибори не піду, всією родиною зібралися на дачу. Добре сьогодні, тепло, сонячно”.

Тетяна, вихователь у дитячому садку, 28 років:

“За Путіна голосуватиму. За кого ж ще-то? Так всім буде краще”.

Олександр, 28 років, видавець з Санкт-Петербурга:

“Я голосував за Прохорова, тому що мене не влаштовує те, що відбувається зараз. З усіх альтернатив це – найбільш перспективна, хоча і не ідеальна. Швидше за все, він не переможе. Але треба дати зрозуміти того, хто переможе, що потрібно знати своє місце, щоб мізки стали на місце. Якими будуть результати виборів? Ну, як сказав Віктор Шендерович на Ехе: “Лікар сказав в морг, значить в морг”.

Олеся, 21 рік, студентка з Петербурга:

“(Я проголосувала) за Володимира Володимировича. Вважаю, що з ним жити стало краще. Багато що змінилося в кращу сторону. Ось, дороги наприклад”.

Марія, музикант, 30 років з Петербурга:

“(Я проголосувала) за Путіна, не бачу особливо альтернативи. Велика кількість людей голосує проти Путіна будь-яким способом: за Зюганова, Жириновського, лише б на зло. Але я не хочу, щоб знову прийшов комунізм або щось гірше. Мій чоловік голосував за Путіна з тих же причин. Я не приховую своєї думки, не соромлюся її”.

Жінка з Петербурга, близько 60 років:

“Я проти всіх, так і написала на бюлетені. Прийшла, щоб зафіксувати явку. Я проти всіх, тому що те, що розвели – ні в які ворота не лізе! Взагалі не хочу говорити про цю країну, нічого не хочу говорити!”

Віктор, вчитель з Петербурга:

“Я голосував за Прохорова. Він справив на мене приємне враження, то як він тримається, каже, багато розумного в його програмі. А вся ця обридла компанія довіри в мене не викликає, це все страшний обман і брехня. Прохоров молодий і, крім того, він своє вже взяв, є надія, що він не буде багато красти”.

Ольга, 29 років, домогосподарка з Петербурга:

“Я, напевно, проголосую за Миронова, бо Справедлива Росія показала непоганий результат на думських виборах, я голосувала за неї. У нього (Миронова) шансів більше, Прохорова простий народ не любить, а Миронова трохи більше. Може бути, якщо він отримає побільше голосів, то йому вдасться зайняти якийсь пост (навряд чи прем’єр-міністра), він почне на щось впливати в політичному плані. Я б не мала нічого проти Путіна, якби він виграв чесно. Але те, що зараз коїться – це свавілля, він явно припише собі голоси і мені це не подобається”.

Галина Опанасівна, 70-річна пенсіонерка з Білгорода:

“Я голосувала за Прохорова. Щоб Путін не пройшов”.

Джерело Корреспондент

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.