Новини України. 24 березня. Одеські школярі зможуть купувати пиво у пластиковій тарі прямо в школах.

Дітям хочуть продавати алкоголь прямо у школі

Депутати Одеської міськради запропонували дозволити продаж і вживання пива в пластиковій тарі в середніх навчальних закладах на території міста.

Згідно з проектом рішення діти можуть придбати слабоалкогольний напій 1 квітня в День Гумору, а також у дні випускних свят. Споживання і продаж інших алкогольних напоїв і куріння тютюнових виробів будуть строго заборонені.

Хочуть депутати заборонити і продаж пива в скляних пляшках і в металевих банках, ймовірно для того, щоб діти не поранили один одного. Крім того, планують заборонити і роздрібну торгівлю у тимчасових спорудах алкогольними напоями та тютюновими виробами на відстані менше 100 метрів від шкіл, бібліотек, поліклінік та інших закладів соціального спрямування.

Такий цікавий варіант вирішення проблеми алкоголізму підлітків запропонувала постійна комісія міської ради з економічної, інвестиційної політики і торгівлі під керівництвом депутата від фракції ПР Валентина Скобленки. Приймуть чи відхилять проект рішення, стане відомо лише 19 квітня під час чергової сесії.

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.