Новини політики. 15 березня. На посаду омбудсмена за Євгена Захарова проголосували 134 народних депутата, за Валерію Лутковську – 212 (при необхідних 226).

Володимир Литвин
Литвин продовжив "пошуки" омбудсмена

Глава лічильної комісії Микола Шершун повідомив, що комісія прийняла рішення не вважати призначеним жодного з кандидатів на цю посаду, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

Шершун зазначив, що бюлетені для голосування взяли 392 народних депутата. Участь у голосуванні взяв 391 народний депутат. Недійсними визнані 27 бюлетенів. Проти всіх проголосували 18 депутатів. За Євгена Захарова свої голоси віддали 134 народних депутата, за Валерію Лутковську проголосували 212 народних депутатів при необхідних 226.

Кандидатури на посаду омбудсмена заново можна буде подавати, починаючи із завтрашнього дня. Про це повідомив на пленарному засіданні Верховної Ради спікер Володимир Литвин після того, як стало відомо, що сьогодні жоден з кандидатів не отримав необхідної підтримки.

“З завтрашнього дня, тобто з 16 березня – 20 днів для того, щоб можна було запропонувати кандидатів на посаду уповноваженого Верховної Ради з прав людини”, – сказав Литвин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.