Новини політики. 17 березня. Обрання нового президента Молдови не вплине на взаємини цієї країни з Україною, проте новий молдавський лідер буде ставитися до нашої країни з симпатією.

Чорновіл сподівається на співпрацю України і Молдови

Таку думку висловив перший заступник голови Комітету Верховної Ради у закордонних справах Тарас Чорновіл, повідомляє Цензор.НЕТ.

“Якихось серйозних змін не буде. Є більшість від Альянсу “За європейську інтеграцію”, і новий президент обраний його силами. Це людина, яка має хорошу юридичну освіту, працював у судовій владі і особливо не захоплювався політикою. Тому я думаю, що зараз буде більше цікавих подій у внутрішній, ніж зовнішній політиці Молдови. Останнім часом Україна вирішила ряд конфліктів, які виникали з Молдовою. Я думаю, що новий президент Молдови буде ставитися до України з симпатією, він назвав Україну серед пріоритетних держав у зовнішніх відносинах” , – зазначив Чорновіл.

Він зазначив, що після обрання президента Молдови збільшуються шанси на рішення придністровського питання, адже недавно в Придністровській Молдавській республіці теж змінився лідер.

“Може відновитися дискусія принаймні на персональному рівні, яка не велася багато років”, – додав Чорновіл.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.