Новини культури. 19 березня. Майкл Бей, продюсує під дахом Paramount нове пришестя «Черепашок-ніндзя» на великий екран.

Черепашки вже не мутанти

“Коли ми закінчимо, і діти побачать це кіно, вони повірять, що Черепашки-ніндзя існують! Наші черепашки будуть представниками інопланетної раси. Ми їх зробимо крутими, потужними, кумедними і дуже класними!”, – заявив Бей.

Створюючи в 1984-му році жартівливий комікс про четвірку бойових рептилій, художники Кевін Істмен і Пітер Лерд мали на увазі дещо інше: за їх задумом, черепашат потрапляли в глибинах нью-йоркської каналізації під вплив якоїсь токсичної субстанції, в результаті чого мутували в рослих особин гуманоїдного типу, які складно висловлювалися англійською мовою. У вісімдесяті роки тема екологічних жахів була актуальна, сьогодні ж краще продаються інопланетяни, тому Донателло, Мікеланджело, Рафаелю і Леонардо підчистили біографію, а біля керма проекту поставили режисера «інопланетного вторгнення: Битви за Лос-Анджелес» Джонатана Лібесмана. На екрани нова інкарнація «TMNT» (Teenage Mutant Ninja Turtles) потрапить 25 грудня 2013-го, причому слово «мутанти», схоже, з цього словосполучення відтепер зникне.

Повідомляти, з яких далей стався говорячий щур Сплінтер, в першоджерелі вчитель, який навчав черепашок східних єдиноборств, Бей поки відмовляється.

Джерело film.ru 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.