Новини технологій. 23 березня. Між виробниками смартфонів і стільникових телефонів розпалюється суперечка через формат сім-карт (так званих нано-SIM), який незабаром повинен бути затверджений Європейським інститутом з телекомунікаційних стандартів (ETSI).

Новий формат "сімки" створить ряд незручностей

Повідомляється, що зі своїм уявленням про те, якими мають бути карти нано-SIM, виступають компанії Apple і група компаній, до якої входять Nokia, Motorola Mobility і Research In Motion. Причому останні стверджують, що формат, що просуває «яблучна» імперія, створить ряд незручностей як для виробників стільникових апаратів, так і для кінцевих споживачів.

З коментарів Nokia, зокрема, випливає, що довжина карт формату, пропонованого Apple, дорівнює ширині нинішніх мікро SIM-карти, тобто 12 мм. Через це можливе пошкодження як самої карти, так і компонентів стільникового апарата в тому випадку, якщо користувач помилково спробує вкласти карту в не призначений для неї слот.

Крім того, зазначає Nokia, Apple пропонує поміщати сім-карту в спеціальний лоток. На думку Nokia, це в деякій мірі обмежить свободу при проектуванні телефонів і приведе до їх подорожчання.

В цілому, каже Nokia, формат, який просуває Apple, не дасть відчутного виграшу в розмірах блоку сім-карти.

Обговорення стандарту нано-SIM, як очікується, відбудеться в інституті ETSI на наступному тижні.

За матеріалами Компьюлента

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.