Новини технологій. 23 березня. Компанія-виробник мобільних телефонів Nokia завершила переговори з профспілкою про скорочення штату на тисячу чоловік на заводі в фінському місті Сало.

Мета реструктуризації - істотно скоротити витрати компанії

Звільнення на одному з найбільших заводів Nokia в Європі проводитимуться поступово протягом 2012 року, більшість скорочень припаде на кінець червня.

Решта співробітників сфокусуються на розробці мобільних телефонів з урахуванням вимог європейських операторів зв’язку.

Фінська телекомунікаційна компанія Nokia повідомила про плани скорочення 4 тисяч співробітників на заводах в Угорщині, Мексиці та Фінляндії, що становить близько 3% від загального числа працівників компанії, минулого місяця. Скорочення штату відбувається в рамках реструктуризації бізнесу Nokia, мета якої – істотно скоротити витрати компанії.

Збір багатьох пристроїв буде переведена із заводів в Угорщині, Мексиці та Фінляндії на виробничі потужності Nokia в Азії, де знаходиться більшість постачальників компонентів.

За підсумками 2011 року чистий збиток склав Nokia 1,488 млрд євро проти 1,343 млрд євро чистого прибутку в 2010 році. На початку 2011 року Nokia уклала стратегічну угоду з Microsoft, згідно з якою пріоритетною платформою для смартфонів фінського виробника стане Windows Phone.

Це рішення було продиктовано втратою колишніх позицій на ринку смартфонів, звідки Nokia витісняють інші виробники, в першу чергу компанії Apple і Samsung. Як стало відомо раніше в цьому місяці, Nokia також робить перші спроби на перспективному ринку планшетних комп’ютерів.

За матеріалами РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.