Новини світу. 3 березня. У невеликому німецькому містечку Вальтерсдорф у федеральній землі Бранденбург 42-річний чоловік намагався здати 4,5 тисячі фальшивих пластикових пляшок.

У Німеччині за пусті пластикові пляшки платять гроші

Необхідно уточнити одну тонкість: у Німеччині при покупці напою в пластиковій або скляній пляшці в ціну зазвичай включена вартість самої тари, яку можна повернути, здавши ємність в спеціальний автомат-приймач.

Сума такої компенсації різниться в залежності від пляшки: за скляні відшкодовується від 8 до 15 євроцентів, за пляшки з твердого пластика – 15 євроцентів. Але, як не дивно, найбільше – 25 євроцентів – дається за повернення ємності з м’якого пластику, тобто одноразової. Кожна пляшка позначена штрихкодом, за яким фандомат визначає вартість тари. Не повертаються гроші за пляшки нестандартної форми, а також ввезені з-за кордону.

Саме на такі ємності зловмисник наклеїв фальшиві штрихкоди і намагався здати. Однак співробітників супермаркету, в якому він мав намір збути порожні пляшки, йому провести не вдалося. Проявивши громадянську відповідальність, вони викликали поліцію.

Прибулі на місце правоохоронці встановили, що біля супермаркета був припаркований вантажний автомобіль, за кермом якого сидів спільник шахрая. При обшуку транспортного засобу було знайдено 43 мішка, за якими були розсортовані в цілому 4500 фальшивих пластикових пляшок.

Якби затриманому шахраю вдалося провернути свою аферу, він виручив би більше 1 тисячі євро.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.