Новини здоров’я. 1 березня. Більшість жінок воліють носити зручну, але не дуже красиву нижню білизну, приберігаючи сексуальні трусики для особливого випадку.

60% жінок зізнаються, що вважають за краще носити зручну просту білизну

Виявляється, майже половина дівчат носять в сумочці запасні трусики на випадок, якщо побачення виявиться багатообіцяючим.

У сумочках 43% жінок можна виявити не тільки ключі, помаду і мобільний телефон, а й сексуальну нижню білизну. При цьому 60% жінок зізнаються, що вважають за краще носити зручну просту білизну, хоча і не признаються в цьому навіть своїм чоловікам. Чоловіки, в свою чергу, розповіли, що не моргнули б і оком, якби на їх дівчині опинилися труси, більш доречні для їх бабусі.

Цікаво, що вибір нижньої білизни найчастіше обумовлений розміром, який носить жінка. Так, худенькі дівчата вважають за краще бавовняні труси, а пишнотілі панянки купують сексуальні набори з трусиків і бюстгальтера. Жінки середніх розмірів частіше за інших надягають жіночий пояс з підв’язками, або ж не надають особливого значення нижній білизні.

Дівчата як і раніше готові купувати нову нижню білизну для побачення з чоловіком чи свята. Найсексуальнішу і сміливу білизну купують, як правило, дівчата з пишними формами, а не стрункі красуні.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.