Новини політики. 3 березня. Прем’єр-міністру РФ Володимиру Путіну дійсно необхідна перемога в першому турі президентських виборів, щоб довести високий рівень підтримки своєї персони серед населення.

Зараз головне - відновити легітимність влади в Росії

Таку думку висловив заступник генерального директора Центру Разумкова Валерій Чалий на прес-конференції в Києві, передав кореспондент ГолосUA.

«Зараз головне – відновити легітимність влади в Росії. Для цього треба в цифрі показати рівень підтримки (Путіна – ред.) серед росіян. Слід віддати належне, рівень підтримки у Путіна високий і хоча, можливо, він кардинально знизився, проте все-одно вище, ніж довіру населення України до нашої влади», – зазначив він.

Чалий підкреслив, що саме через те, щоб довести свій високий рівень підтримки, Путіну і необхідно перемогти в першому турі виборів. «Проте навіть якщо це не відбудеться, будь-який кандидат, який вийде в другий тур, не може скласти реальну конкуренцію Путіну», – зазначив він.

При цьому Чалий прогнозує, що показаний на виборах результат, в подальшому впливатиме на стан справ в самій Росії і визначатиме його. «Тому тут головне – який результат. І я поки що бачу реальні можливості, що все вирішиться ще в першому турі», – резюмував експерт.

Нагадаємо, вибори Президента Російської Федерації відбудуться вже завтра, 4 березня. При цьому головним фаворитом на виборах переважна більшість експертів вважає саме прем’єра Володимира Путіна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.