Новини світу. 19 березня. Москвичка вимагає у нереалізованого чоловіка компенсацію за марно куплену весільну сукню і оплачену процедуру штучного запліднення.

Від Світлани тричі втікав той самий наречений

Історія в дусі фільму «Втеча нареченої» відбулася в московському районі Кузьмінки. Тільки біля вівтаря на самоті тричі опинявся не наречений, а наречена – 31-річна Світлана Бакотіна.

Молодята тричі подавали заяву на реєстрацію шлюбу і всі три рази наречений Світлани не доходив до палацу одружень у найвідповідальніший день.

Примітно, що розірвати стосунки з нареченим, який весь час тікав, вона зважилася тільки після того, як 25-річний Микола Курлаев не з’явився на процедуру штучного запліднення.

Тоді дівчина спробувала дізнатися, що саме заважало її обранцю прийти спочатку до РАГСу, а потім на ЕКЗ. Виявилося, що чоловік вже одружений.

У той час, поки Світлана і Микола подавали одну за іншою заяви в загс, наречений одночасно шукав і нове кохання. Нею виявилася 24-річна Ірина Баранова, з якої Микола і зіграв весілля.

Початківець юрист Світлана Бакотіна підготувала і написала позовну заяву і віднесла її до суду.

Процедуру штучного запліднення Бакотіна пройшла, але запліднена донорським матеріалом яйцеклітина не прижилася в її організмі.

Дівчина вважає, що саме негідна поведінка Миколи Курлаева призвела до того, що ЕКЗ не дало результату.

“Практики розгляду таких позовів в Росії майже немає, – сказала Бакотіна. – Але я сподіваюся, що суд уважно вивчить всі факти і винесе справедливе рішення”.

Микола Курлаев так само сподівається відстояти свою правоту і повертати 15 000 за весільну сукню Світлани до вердикту суду не поспішає.

Джерело lifenews.ru 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.