Новини спорту. 28 березня. Європейський футбольний Союз (УЄФА) визначився із повними складами суддівських бригад, що працюватимуть на матчах фінальної стадії чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Віктор Швецов потрапив до списку рефері Євро-2012 як четвертий арбітр

Крім того, для кожної команди арбітрів визначено третього додаткового помічника з тієї самої країни. У разі необхідності він буде готовий замінити будь-кого зі своїх колег.

Також УЄФА склав так званий резервний список асистентів арбітрів, до якого увійшли чотири судді. Серед них – український лайнсмен, арбітр ФІФА Олександр Войтюк із Запоріжжя. Зазвичай цей суддя допомагає на лінії одеситу Віктору Швецову, який потрапив до списку рефері Євро-2012 як четвертий арбітр.

Слід відзначити, що на першості континенту-2012 буде продовжено експеримент з двома додатковими помічниками арбітра, які розташовуватимуться за воротами команд. До їх числа увійшли такі відомі в Європі рефері як італійці Паоло Тальявенто та Джанлука Роккі, англійці Мартін Аткінсон та Марк Клатенбург, німець Флоріан Майєр, іспанець Давид Фернандес Борбалан.

З 30 квітня по 3 травня у Варшаві пройде підготовчий семінар для рефері Євро-2012. Його відвідають 80 суддів. Під час семінару всі судді пройдуть тест ФІФА з фізпідготовки, після чого будуть остаточно складені бригади з п’яти рефері для роботи на турнірі.

За матеріалами Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.