Новини економіки. 5 березня. На зміцнення берегів Дніпра біля вертолітного майданчика в селі Пекарі під Каневом витратять понад 27 млн ​​грн.

Вертолітний майданчик для Президента

Про це повідомив начальник Головного управління капітального будівництва Черкаської облдержадміністрації Євген Стовбун.

За його словами, ще в квітні минулого року сесією Черкаської облради за рахунок видатків природоохоронного фонду були виділені кошти в сумі 289 тис грн на об’єкт “Будівництво берегоукріплювальних споруд в селі Пекарі Канівського району (район очисних споруд міста Канева)” на виготовлення проектно-кошторисної документації. Ініціатором будівництва виступила Канівська районна державна адміністрація.

“Було складено технічне завдання на проектування, а в серпні укладено угоду з ТОВ “Укррічтранспроект” на виготовлення робочого проекту. Вартість проектних робіт становила 288 тис. грн. В даний час робочий проект узгоджується і проходить державну експертизу. Після погодження та отримання експертного висновку прийматиметься рішення про терміни реалізації проекту”, – розповів Стовбун.

Він також зазначив, що вартість будівництва згідно зведеного кошторисного розрахунку, який становив проектний інститут, становить 27 млн ​​432 тис. 941 грн.

Як повідомлялося, в селі Пекарі у вересні 2011 року відкрили вертолітний майданчик з пасажирським терміналом пропускною здатністю 50 пасажирів на годину. На її будівництво витратили більше 96 млн грн.

За матеріалами Цензор.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.