Новини світу. 4 березня. Російська асоціація по захисту прав виборців ГОЛОС заявляє про перші скарги на порушення виборчого законодавства, допущених на виборчих дільницях у Московській області.

Зафіксовані порушення на виборах

Якщо на минулих думських виборах за відкріпними посвідченнями голосувало 70 тисяч чоловік, то тепер не вистачило і 105 тисяч бланків.

Громадян з відкріпними масово підвозять до виборчих дільниць. Один із прикладів – місто Пушкіно. Як розповів член Громадської ради при ГУ МВС Росії по Москві Олександр Куликовський, від місця збору на станції метро ВДНХ, людей організовано везуть автобусами на виборчу дільницю в спорткомплекс “Пушкінський”.

Спостерігачі на ДВК 58 у Балашисі вже розмістили відеоролик де видно, що привезені солдати, отримавши бюлетені для голосування, голосують під наглядом начальства, а не в кабінках для голосування.

Список всіх виборців в Підмосков’ї включає більше 5,5 млн. жителів.

Також крім президентських виборів в 30 муніципальних утвореннях проходять вибори голів адміністрацій і місцевих депутатів.

Як повідомлялося, у Громадській палаті РФ заявили, що у зв’язку з порушеннями виборчого процесу на виборах президента Росії поки надійшло трохи більше 30 скарг.

Раніше радіостанція Ехо Москви повідомила про так звані “каруселі” в московському районі Строгіно. За інформацією журналістів, територіальна виборча комісія в московському районі Строгіно незаконно зареєструвала шість тисяч виборців.

Джерело Радио Свобода 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.