Новини України. 4 березня. У Донецькій області рішенням Краматорського міського суду 14-річному гвалтівнику малолітніх дітей призначено примусове лікування у медичному закладі закритого типу.

Гвалтівників визнаний неосудним

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на прес-службу Краматорського міського відділу міліції і повідомлення старшого слідчого Олега Кравченка.

За його словами, події відбувалися влітку минулого року, потерпілими у кримінальній справі є хлопчики, двом з яких виповнилося по сім років, а ще двом – всього по чотири роки.

«Діти живуть в одному з краматорських селищ, виховуються в благополучних сім’ях і добре знайомі зі своїм кривдником. Підліткові, який здійснював сексуальне насильство над ними, 14 років і він з дитинства страждає психічним захворюванням, через що ніколи не відвідував школу, а навчався на дому», – розповів слідчий.

Інформація про те, що діти стали жертвами сексуального насильника, надійшла в міліцію від їхніх батьків, які стали помічати зміни в настрої синів і спробували їх розговорити. Кравченко зазначив, що для розслідування цієї справи була створена слідча група, і співробітники міліції в присутності батьків потерпілих, педагогів, дитячого психолога спілкувалися з жертвами насильства та іншими підлітками, і з’ясували, що цей підліток неодноразово з малюками ходив гуляти в лісопосадку і на поле.

Сам гвалтівник свідчень не дав, проте ряд свідоцтв та експертиз підтвердили його причетність до сексуального насильства над малолітніми дітьми.

«За версією слідства, за допомогою погроз, а нерідко і кулаків, він кілька разів вступав з ними в статевий зв’язок в лісопосадці і в полі», – сказав слідчий.

Він повідомив, що кримінальну справу було порушено за ч.3 ст.153 КК (насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом, вчинене щодо малолітнього). Санкція даної статті – позбавлення волі на строк від 8 до 12 років. Для визначення ступеня осудності підозрюваному була призначена судово-психіатрична експертиза. Згідно з висновком СПЕК, він визнаний неосудним.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.