Новини України. 7 березня. Українські чоловіки готові витратити на подарунок до 8 березня максимум 8 тис.грн.

Чоловіки можуть витрати величезну суму грошей на 8 березня

Вважають за потрібне приготувати в цей день сніданок і впевнені, що секс – обов’язковий атрибут свята. Про це свідчать результати дослідження, проведеного соціологічною групою “Рейтинг”., передає ЛігаБізнесІнформ.

Опитування показало, що абсолютна більшість українців (91%) не підтримує ідею скасувати свято 8 березня. Підтримують лише 5%, ще 4% не змогли визначитися з цього питання. Відзначати в цьому році Міжнародний жіночий день зібралися 86% опитаних, не будуть святкувати 14%.

На питання, кого ж чоловіки повинні вітати першою на 8 березня, респонденти відповіли наступним чином. На думку 42% жінок і 52% чоловіків, першою чоловіки повинні привітати дружину або кохану жінку. Проте 36% жінок і 32% чоловіків вважають за краще першою привітати маму, ще близько 2% хочуть привітати тещу. А на думку 18% жінок і 12% чоловіків, не має значення, кого чоловіки привітають першою в Міжнародний жіночий день.

Середня сума, на яку очікують отримати подарунок жінки, становить 182 грн. Максимальна сума, яку називали жінки – 4000 грн. Разом з тим, середня сума, яку розраховують витратити чоловіки на подарунок коханій жінці, становить майже 290 грн., що більш ніж в півтора рази більше, ніж очікують жінки. Максимальна сума, яку називали чоловіки – 8000 грн.

Ще 21% жінок вважають, що їхні чоловіки нічого не купуватимуть на це свято. При цьому лише 9% чоловіків зізналися, що нічого не купуватимуть. Майже чверть опитаних жінок і чоловіків не відповіли на питання.

Приготування сніданку, на думку 46% жінок і 41% чоловіків, в цей день потрібно покласти на чоловіка. Ще чверть чоловіків і жінок вважають, що готувати святковий сніданок подружжя повинні разом. Однак для майже 20% жінок і чоловіків не має значення, хто буде готувати сніданок 8 березня, а 9% жінок і 13% чоловіків вважають, що це повинна робити жінка.

Зайнятися любов’ю як обов’язковою частиною святкової програми 8 березня розраховують 36% чоловіків і лише 23% жінок. Ще 41% жінок і 31% чоловіків вважають, що займатися любов’ю 8 березня не обов’язково. Ще мінімум третина опитаних не визначилися з цього питання.

Дослідження проводилося методом особистого інтерв’ю з 17 лютого по 1 березня 2012 року. Було опитано 1200 респондентів старше 16 років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.