Новини здоров’я. 10 березня. Нове дослідження показало, що прослуховування музики може бути простим і ефективним способом підвищення настрою і поліпшення стану здоров’я, оскільки це викликає позитивні емоції і знімає стрес.

музика- плеєр
Музика, яка подобалася більше, надавала найбільший вплив

Дослідження було проведено фахівцями з університету Гетеборга, Швеція. Результати дослідження були засновані на анкетуванні і вивченні поведінки людей, об’єднаних у дві групи.

Експериментальній групі пропонувалося слухати музику кожен день протягом двох тижнів, у той час як люди з контрольної групи під час відпочинку музику не слухали.

Дослідники виявили зв’язок між щоденним прослуховуванням музики і поліпшенням здоров’я. Учасники експериментальної групи більш часто відчували позитивні емоції, пов’язані з приємною музикою в порівнянні з контрольною групою. Під час прослуховування музики відзначалося зниження сприйняття стресу, що збігалося зі зниженням рівня кортизолу – гормону стресу.

Крім того, вчені виявили взаємозв’язок між зниженням інтенсивності симптомів стресу у людей і тим, наскільки їм подобалася музика. Музика, яка подобалася більше, надавала найбільший вплив.

За матеріалами zdorovieinfo

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.