Новини світу. 26 березня. Поліція викликала на допит російського політика Іллю Яшина і телеведучу Ксенію Собчак у кримінальній справі про зламану камері папараці з видання LifeNews.

Ксенію Собчак викликають на допит

“У рамках розслідування учасники інциденту викликані в поліцію для проведення слідчих дій (допитів та очних ставок). Крім того, направлені на експертні дослідження частини розбитою відеокамери, які були вилучені під час огляду місця події “, – повідомляється на сайті московської поліції.

Минулого тижня московська поліція завела кримінальну справу за заявою співробітників LifeNews, які запевняли, що 13 березня в ресторані “Твербуль” в інциденті з Яшиним і Собчак, яких вони таємно знімали, була зламана відеокамера.

Водночас російські ЗМІ повідомляють, що Яшин і Собчак не отримували повідомлень про допит.

Також в рамках порушеної кримінальної справи проводиться перевірка інформації про нанесення журналістам побоїв, після закінчення якої буде прийнято процесуальне рішення.

В ніч на 13 березня в ресторані на Тверському бульварі, 24 в Москві трапився інцидент. Журналістки відділу світської хроніки холдингу iNews, до складу якого входить LifeNews, сфотографували за сусіднім столиком Ксенію Собчак, Іллю Яшина та Анастасію Огневу. Офіціантки ресторану повідомили Ксенії Собчак, яка є співвласницею цього закладу, що їх фотографують.

Подальші свідчення різняться: за словами Іллі Яшина, на прохання адміністрації ресторану дівчата стерли світлини з картки пам’яті фотоапарату і покинули заклад. Ніяких протиправних дій не було.

За словами журналісток, Собчак, Яшин і Огнєва накинулися на них, побили, вирвали і розбили дорогу камеру. Їх свідчення, нібито, підтверджені побоями, зафіксованими лікарями.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.