Новини України. 10 березня. Відео. Органічно чисті продукти, вироблені без застосування жодної “хімії”, коштують втричі більше за звичайні.

Органічне молоко сьогодні дає лише одна з двох тисяч українських корів

В Україну прийшла європейська мода на органічні продукти – втричі дорожчі за звичайні, але вироблені “без хімії”. Літр органічного молока продають за 30 гривень, кілограм сала коштує 150.

Як з’ясували журналісти ТСН, найдорожче в Україні молоко дають корови з Чернігівщини. Фермерське господарство має сертифікат, який підтверджує, що корова з повним правом може називатися органічною: щодня тварини перебувають на свіжому повітрі, взимку їх годують сіном, влітку – травою, без жодних домішок чи антибіотиків.

Такі корови помирають пізніше і виглядають краще за звичайних, українських. А от дояться втричі гірше: фермери пояснюють це тим, що вони не застосовують “хімії”.

Втім, органічне молоко сьогодні дає лише одна з двох тисяч українських корів. До речі, щоб заробляти на еко-продуктах, треба довести власну органічність спеціальній європейській комісії.

Весь процес проходить в три етапи. Спочатку треба довести, що поле на фермі очистилось від хімікатів. Потім, що корови пасуться лише на ньому та жодної хімії не отримують. І нарешті – що молоко, яке вони дають – здорове. Така перевірка обійдеться від 3 тисяч гривень до 3 тисяч євро.

ВІДЕО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.