Новини світу. 22 березня. 19 українських міст підтвердило участь в акції організації WWF “Година Землі”.

За "Годиною Землі" спостерігатимуть з космосу

Сьогодні починається зворотний відлік – до 31 березня, коли люди по всьому світі вимкнуть світло на Годину Землі, щоб показати необхідність об’єднаних дій для боротьби зі зміною клімату.

Про це NewsMarket повідомили в прес-службі WWF International Дунайсько-Карпатська програма в Україні.

“Залишилося 10 днів, а кількість учасників події продовжує швидко зростати. На сьогодні свою участь у всесвітній події підтвердили 19 міст України, серед яких Донецьк, Полтава, Сімферополь, Кривий Ріг, Миколаїв та інші”, – повідомили в організації.

Година Землі – це глобальна ініціатива з боротьби зі зміною клімату, організована Всесвітнім фондом природи, що закликає громадськість, приватні компанії, представників урядових структур і місцевих спільнот вимкнути світло на одну годину 31 березня 2012 року о 20:30, щоб продемонструвати свою підтримку дій, спрямованих на боротьбу зі зміною клімату та марнотратним споживанням природних ресурсів.

Вперше Година Землі досягне Міжнародної космічної станції, де космонавт і посол Андре Квіпес спостерігатиме за нашою Планетою 31 березня, коли о 20:30 буде вимкнене світло у тисячах міст по всьому світі.

В 2012 році Україна четвертий рік поспіль візьме участь у всесвітньому русі, і жителі нашої країни зможуть разом зі світовою спільнотою показати свою стурбованість проблемою зміни клімату й необхідністю негайних рішучих дій для її вирішення. По всій країні готуються десятки подій, які пройдуть на підтримку кампанії Година Землі 2012.

“На цей час до Години Землі долучилися 19 міст України, але ми очікуємо, що за 10 днів їх кількість значно зросте та поб’є торішній рекорд, як у нашій країні, так і у світі. Нагадаю, що Година Землі 2011 об’єднала більше 5200 міст у 135 країнах світу, у тому числі 33 українських міста. Тому, ми запрошуємо всі міста України приєднатися до Години Землі 2012, щоб гідно представити нашу країну у всесвітній кампанії і цього року”, – говорить координатор кампанії Година Землі 2012 в Україні Андрій Білокінь.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.