Новини економіки. 4 березня. Госветфітослужба України досі не надала офіційних документів, що підтверджують претензії до якості білоруської продукції, повідомили в Департаменті ветеринарного і продовольчого нагляду Мінсільгосппроду Білорусі.

молоко
Україна не надала Білорусі потрібних документів

“3 березня 2012 Департаментом надіслано офіційний лист главі Госветфітослужби України Івану Бісюку з проханням направити на нашу адресу протоколи випробувань та іншу наявну в його відомстві інформацію по кожному випадку виявлення невідповідності безпеки нашої продукції. Аналіз зазначених документів дозволить нам оперативно вжити заходів по виключенню претензій. Але поки офіційної відповіді немає, як немає й офіційних документів, що підтверджують претензії”, – заявили в департаменті.

Там також поінформували, що, в свою чергу, від української сторони на адресу білоруського департаменту надійшов запит з переліком питань щодо діючої в республіці системи державного контролю за безпекою харчових продуктів.

“Відповідними службами Мінсільгосппроду, МОЗ та Держстандарту оперативно готуються запитувані документи для передачі Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України”, – продовжили в департаменті.

“Ми сподіваємося, що взаєморозуміння між двома сторонами буде найближчим часом знайдено за допомогою конструктивного діалогу”, – підкреслили там.

Як повідомлялося, Госветфітослужба України з 1 березня 2012 року тимчасово призупинила ввезення на територію України молока і молочних продуктів з Білорусі, а також тварин, сприйнятливих до АЧС, продукції та сировини з них.

Джерело Подробности

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.