Новини України. 14 березня. Факт того, що Луценко очолював міністерство, залишається, тому доречно буде, щоб цей портрет там залишився.

Юрій Луценко
Факт того, що Луценко очолював міністерство, залишається

Міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко вважає, що портрет Юрія Луценка повинен залишитися серед портретів колишніх керівників відомства, які вивішені на спеціальній дошці в міністерстві. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, журналісти запитали міністра, чи не знімуть портрет Луценка з дошки пошани в міністерстві у зв’язку з тим, що в його відношенні було винесено обвинувальний судовий вирок.

Захарченко відповів, що мова йде не про дошку пошани. “Це дошка, на якій є портрети всіх міністрів, які колись очолювали це відомство. Факт того, що Луценко очолював міністерство, залишається, тому доречно буде, щоб цей портрет там залишився”, – сказав він.

Нагадаємо, коли аналогічне питання задавали попередньому міністру Анатолію Могильову, він відповідав, що рішення буде прийнято після рішення суду по справі Луценка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.