Новини України. 25 березня. З початку року працівники міліції порушили шість кримінальних справ, пов’язаних із наданням послуг у сфері букмекерської діяльності.

Українцям радять не ходити в букмекерську кантору

Про це повідомили у Департаменті Державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС України.

“Діяльність букмекерських контор, згідно статті 1 Закону України “Про заборону грального бізнесу в Україні”, відноситься до сфери грального бізнесу. Він же, як відомо, в нашій державі заборонений”, – повідомили у відомстві.

Правоохоронці також наголошують, що за організацію та проведення азартних ігор передбачена кримінальна відповідальність. І як правило вона підпадає під ознаки злочину, що передбачені статтею 203-2 (зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України.

У разі ж відсутності в діяннях ознак указаного складу злочину суб’єкти підприємницької діяльності можуть притягатися до суворої адміністративної відповідальності, що передбачена статтею 164-16 (зайняття забороненими видами господарської діяльності) Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП).

Люди, які ж ризикують і беруть участь в азартних іграх, також можуть притягуватися до відповідальності. В разі їх виявлення правоохоронцями у букмекерських конторах під час здійснення ставок, можуть притягатися до адміністративної відповідальності, що передбачена статтею 181 (азартні ігри, ворожіння в громадських місцях) КУпАП.

Правоохоронці також кажуть, що їм наразі невідома статистика щодо кількості заяв і звернень громадян щодо невиплати у букмекерських конторах виграшів, оскільки така інформація у МВС відсутня.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.