Новини України. 22 березня. Правоохоронці вважають, що згвалтування і спробу вбивства Оксани Макар організував Максим Присяжнюк, залицяння якого вона відкинула. Своїх спільників хлопець шукав через соцмережі.

Максим Присяжнюк

Зібрані матеріали і докази свідчать про те, що злочин було спланованим, повідомило джерело в правоохоронних органах на умовах конфіденційності.

«Скоріш за все напад на дівчину організував Максим Присяжнюк, син колишньої чиновниці», – сказало джерело.

«Свідки запевняють: він давно знав Оксану і затаїв на неї образу. Чи то закохався, а вона відкинула його залицяння, чи то його зачепило, що він – такий багатий і впливовий, а вона не захотіла з ним навіть за гроші провести ніч. Мотив поки до кінця не ясний. Але те, що він задумав з дівчиною поквитатися, причому найжорстокішим чином – опанувати силою, а після вбити, – встановлений факт», – зазначив він.

«Виконати вирок скривдженого мажору погодився Євген Краснощок. З ним Присяжнюк познайомився в соціальних мережах, де шукав відчайдушну голову, здатну на холоднокровне вбивство. Обіцяв він йому за це гроші чи ще щось, поки не відомо», – каже правоохоронець.

«Подбав Присяжнюк і про своє алібі. Він з самого початку сумнівався, що Краснощоку вдасться уникнути арешту, тому заздалегідь видалив переписку з ним, а заодно і свої акаунти в соцмережах. У той вечір, коли Оксана потрапила в розставлені сіті, він взагалі не виходив з дому. Більш того, постарався зробити так, щоб його – перспективного молодого чиновника, юриста – бачило якомога більше знайомих та сусідів. І в разі чого – підтвердили б його алібі», – зазначає джерело.

«Що стосується третього хлопця – Артема Погосяна, то він, швидше за все, дійсно в тій квартирі виявився якщо й не випадково, то точно не знав, що там затівається жорстока розправа. Погосяна Присяжнюк покликав до себе за компанію. Він побоювався свого нового знайомого Краснощока, тому вирішив себе таким чином убезпечити. З двома хлопцями той би точно не впорався. На допитах Погосян весь час плаче і запевняє, що нічого про плани товаришів не знав, Оксану не гвалтував і взагалі – благав їх не чіпати дівчину. Ті не слухали. А Краснощок і зовсім пригрозив: мовляв, і тебе прикончу, так що вибирай, ти з нами чи з нею. Погосян вибрав «з нами», – стверджує правоохоронець.

«Не подумайте, що я намагаюся його виправдати. Він сам зробив свій вибір. Зрештою він міг вийти в туалет і викликати міліцію. Але він цього робити не став. Разом з усіма виносив непритомну дівчину з квартири, волок її на будівництво і там підпалював. Він – співучасник тяжкого злочину і повинен понести справедливе покарання», – додало джерело.

Джерело НБН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.