Новини спорту. 5 березня. Цими вихідними відбулися матчі 21-го туру чемпіонату України з футболу.

"Шахтар" зіграв внічию з "Дніпром"

Футбольна весна в українській Прем’єр-лізі почалася цікаво. “Зашпортався” донецький “Шахтар”: “гірники” не змогли перемогти вдома “Дніпро” – 1:1 – і таким чином перервали виграшну серію з 6-ти матчів і “суху” серію голкіперів, яка тривала 532-і хвилини. Донеччани тепер відстають від “Динамо” на три очки, а з третього місця їх доганяє “Металіст” – відрив вже становить два очки.

Водночас “Динамо” виграє поспіль 6 турів, не програє − 21 матч, не пропускає голів 464 хвилини. Вчора кияни обіграли “Арсенал” з рахунком 1:0.

“Металіст”, перемігши вдома “Оболонь”, виграв 5-ий матч поспіль.

Найбільш розгромним рахунком туру був програш “Карпат” в Луганську, де “Зоря” пробила оборону львів’ян п’ять разів – 5:1. “Карпати” не виграють вже 5-ий матч поспіль, а ця поразка є ювілейною – 200-ою – в Чемпіонатах України для львів’ян.