Новини світу. 13 березня. Єкатеринбурзька пенсіонерка з листа від соціальних служб дізналася, що не може більше розраховувати на пільгу, оскільки померла минулого року.

Жива пенсіонерка

Лист прийшов від Комітету з питань соцполітики адміністрації Єкатеринбурга. Адресату – Галині Михайлівні – чиновники повідомляють, що більше не платитимуть компенсацію за послуги ЖКГ. За їхніми даними, Галина Михайлівна Зубарєва померла ще 17 листопада минулого року. Такий подарунок від мерії літня жінка отримала відразу після 8 березня.

“Лист в ящику лежав, два конверти: один компенсація мені, другий мамі. Коли відкрив, одразу подумав: як матері сказати, що вона покійниця? А вона вже стоїть поруч”, – розповідає син Галини, Борис Вологдін.

Галина Михайлівна припускає, що комп’ютерні програми в соцзахист такий вік (жінці 91 рік) просто не сприймають. Але користуватися комунальними благами вона ще в змозі. Тому пенсіонерка написала до адміністрації міста листа, в якому  “поспішає повідомити”, що ховати її соцпрацівники поквапилися.

“Ми вчора ходили в адміністрацію, там мені побажали довгих років життя. Я буду намагатися з усіх сил”, – пообіцяла мешканка Катеринбургу Галина Зубарєва.

Тепер родина чекає продовження абсурдною листування – лист, в якому чиновники оживлять пенсіонерку.

Джерело Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.