Новини України. 4 березня. Журналісти написали, що Сергій Надал з’явився на радіо п’яний.

Сергій Надал подасть позов за образу гідності

Мер Тернополя, член ВО Свобода, Сергій Надал прийшов на прямий ефір радіо “Ера” в нездоровому стані. Слухачі почули, що градоначальник ледь розмовляє, у нього сильно заплітається язик.

“Сергій Віталійович відчув погіршення самопочуття, тому змушений був залишити ефір після першого етапу програми. Мер планував повернутися і продовжити спілкування… За наполяганням лікарів Сергій Надал не зміг продовжити участь у програмі”, – повідомила сайту “За Збручем” прес-секретарка мера Катерина Калуш.

Надала вивели зі студії і, як виявилося, відвезли в обласну психоневрологічну лікарню. Там лікарі поставили діагноз церебросудинний криз.

Зараз мер перебуває у клініці, його стан покращився. Сьогодні він провів у своїй палаті робочу нараду з чиновниками міськради.

Тим часом, багато сайтів виклали аудіозапис ефіру з мером Тернополя, стверджуючи, що Надал з’явився на радіо п’яний. Редактор сайту  “Обо всем” Борис Машлянка навіть зв’язався з Катериною Калуш по Фейсбуку й запропонував взяти у мера аналізи крові на алкоголь у присутності журналістів.

Сергій Надал, у свою чергу, подасть позов на сайт “Обо всем” за образу честі та гідності.

“Вже готується позов за наклеп. Сайт оприлюднив наклепницьку інформацію, яка не відповідає дійсності. Є факт приниження честі та гідності. Зараз лише юристи визначають, буде позов до сайту як юридичної особи або як до фізичної”, – сказала Калуш.

Джерело tochka.net 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.