Новини політики. 22 березня. Сьогодні під час сесії міської ради мер Рівного Володимир Хомко назвав 34-річного депутата “свободівця” Олександра Лащука “дитиною” й “Павликом Морозовим”.

Неприязнь мера Олександр Лащук пояснює своєю викривальною діяльністю

Сварка виникла через те, що депутат запропонував замість премій міському голові та його заступникам оголосити подяки.

“Пропоную, щоб як вчителів і медиків відзначити міського голову й заступників подяками, а не преміями. І таким чином зекономити бюджетні кошти”, – заявив під час сесії Олександр Лащук.

Він запропонував внести до порядку денного питання про скасування рішення міськвиконкому щодо преміювання міського голови та його заступників.

“Ну, дайте дитині сказати. Дитина ж місяць сесії чекала! Ми дітей любимо. Помагаємо їм. Я чекав, що Павлик Морозов вийде до трибуни”, – сказав у відповідь Хомко.

Неприязнь мера Олександр Лащук пояснює своєю викривальною діяльністю. Пояснює, що позаочі депутати з більшості міського голову називають “папою”, або “татом”. А через те, що “свободівець” йде проти нього й викриває зловживання, той прозиває депутата Павликом Морозовим.

“Такі висловлювання не додають честі міському голові. Особисті образи я стерплю, хай називає мене як собі хоче, але глузувати з громади й безкарно розкрадати бюджетні гроші не дозволю”, – сказав націоналіст.

Лащук очолює в Рівнераді постійну комісію з питань захисту прав людини, законності та правопорядку.

Торік він надав розголосу результатам тендеру, за якими дитячим садочкам закуповували овочі в десятки разів дорожче за ринкову вартість. Розповів, що тендерний комітет міського управління освіти очолювала чиновник, яка має судимість за зловживання службовим становищем.

За матеріалами Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.